Menü Kapat

Sinerji Medya

Yeşilce, Ulubaş Cd. No:23 Kat:2, 34418 Kâğıthane/İstanbul

[email protected]

+90 507 819 45 77

 

GÖKHAN ÇINAR

Uzman Klinik Psikolog, Psikoterapist, Yazar, Yapımcı

GÖKHAN ÇINAR

 

Uzman Klinik Psikolog, Psikoterapist, Yazar, Yapımcı

 

1983 İstanbul doğumlu olan Gökhan Çınar, Psikoloji eğitimini Haliç Üniversitesi’nde YÖK Burslu olarak tamamladığı 2006 yılında Maltepe Üniversitesi’nin Klinik Psikoloji yüksek lisans programına kabul edildi. Lisans eğitimi süresinde, yüksek lisans sürecinde ve sonrasında Balıklı Rum Hastanesi ve Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde nevroz ve psikoz servislerinde stajına ve psikolog olarak çalışmalarına devam etti. 

 

Yetişkin, Ergen ve Çocuk Objektif/Projektif Testler eğitimi, “Teoriden Pratiğe Psikodinamik Yaklaşımlar” eğitimi, Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi, EMDR eğitimi, Geştalt Terapi Eğitimi gibi çeşitli eğitimler aldı.

 

İstanbul’da kurucu ortaklarından biri olduğu Keşif Psikoloji’de psikoterapi alanında çalışmaya devam etmektedir. Doktora eğitimini Sinema-Tv alanı üzerine sürdürmektedir. Küçük yaşlardan itibaren radyoculuk ile başladığı kariyer yolculuğunda medya sektöründe sunucu, yapımcı ve içerik üreticisi olarak görev almaya devam etmektedir. 

 

Türkiye’de ve yurt dışında çeşitli seminer ve etkinliklerde konuşmacı olarak yer almayı sürdürmektedir. Kafa Dergisi’nin yazarı, “Geçecek mi?” ve ‘’Benim Evim Neresi’’ isimli kitaplarının yazarı, ortağı olduğu dijital platform Bana Göre Tv’de yayın hayatına başlayan ve Exxen platformunda devam eden “Katarsis” ve “Katarsis X-TRA” programlarının yapımcısı ve sunucusu olarak çalışmalarına devam etmektedir. 

 

Katarsis, youtube yetişkin kategorisinde en çok en etkileşim alan program olmuştur. ”Paylaş Benimle” isimli reality programı ile Tv8 kanalında sunuculuk yapmıştır.

Eğitimler

 

 Yalnızlığın Psikolojisi
 Utançla Yüzleşmek
 Karanlık Yanımızla Nasıl Uzlaşırız?
 “Gözüm Üzerinde” (Performans Kaygısı)
 Bir’den bütüne (Ekip Çalışması)
 Beni Ne Durduruyor? (İnsan psikolojisinde “direnç” ve “hareket”)
 Çocukluğumuzu Yeniden Büyütmek
 Öfke ve Stres Kontrolü
 Sen Dönüş Dünya Değişsin
 Öz’e Dönüş & Kendini Hatırlamak
 İnsanın Yalnızlık Hali


Programlar

Katarsis
Kataris X-tra


Seminerler

Katarsis Gel Yeniden Başlayalım