Menü Kapat

Sinerji Medya

Yeşilce, Ulubaş Cd. No:23 Kat:2, 34418 Kâğıthane/İstanbul

[email protected]

+90 507 819 45 77

 

ÖZGÜR UYSAL

Youtube Yayıncısı, Hikaye Anlatıcısı

Özgür Uysal Kimdir ?

 

Youtube Yayıncısı, Hikaye Anlatıcısı

 

 

İnce İşler Youtube Kanalının sahibi Özgür Uysal, ürettiği içerikler ile geniş bir kitleye ulaştı. Youtube platformunun popüler içerik üreticilerinden olan Uysal, diğer sosyal medya platformlarında da hızla yükselen ve fenomen listelerine giren isim haline geldi. Türkiye’nin en çok abonesi bulunan ünlülerinden birisi olan Uysal, geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyor.

 

 

1986 İstanbul doğumlu olan Özgür Uysal, Saint – Joseph Lisesinde lise eğitimini tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi, Siyasi Bilgiler Fakültesinde lisans eğitimini tamamlamıştır. Yüksek lisansını Bilgi Üniversitesi, Medya ve İletişim Sistemleri üzerine yaptı. Anadolu Üniversitesi, Sosyoloji bölümünde eğitimi ise hala sürmektedir.

 

 

CNN Türk’te program koordinatörlüğü yapmaya başlayarak medya sektörüne giriş yaptı. Men’s Health, Kadıköy Life, Cosmopolitan dergilerinde editörlük ve köşe yazarlığı yaptı. GQ dergisinde yazarlık faaliyetleri devam etmektedir. 12 Yapım ve Reklam şirketinin kuruluş faaliyetlerinde 

bulunarak creative direktörlüğü ve metin yazarlığı yaptı.

 

 

Aynı zamanda Türkiye’de ilk kez büyük bütçelerle yapılan Grundig’in ödüllü programı; Ruhun Doysun’un yazarlığını yapmıştır. Şu an hala devam etmekte olan Youtube İnce İşler kanalının kurucusu ve sahibidir. Gain’de Özelden Yürüyenler adlı yapımım senaristliğini ve oyunculuğunu üstlenmektedir. TED X konuşmacılığı da yapmıştır. Hikaye anlatıcılığı, mitoloji eğitimleri vermektedir.

Eğitimler

 

Eşit mi denk mi?
Kadın erkek ayrı mı birlikte mi?
Tarih boyunca algılar nasıldı?
Kadın işi erkek işi
Mağaradan kübik ofislere toplumsal cinsiyet.

 

Kitaplar

Bu işler ince işler

O dediğin masallarda olur canım

 

Gösteri / Talk Show

Bir arkadaşınız için

Farkı 18